Przejdź do treści

Otwarcie ekopracowni przyrodniczej w Radomsku

Zdjęcie, Otwarcie ekopracowni przyrodniczej w Radomsku
W dniu 27 listopada 2013 r. w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym nr 6 w Radomsku odbyło się uroczyste otwarcie ekopracowni przyrodniczej.

Ogólna pula środków przeznaczona na to zadanie wyniosła ponad 43.000 zł, natomiast kwota dofinansowania pochodząca ze środków WFOŚiGW w Łodzi wyniosła ponad 33.000 zł. Środki pochodzące z WFOŚiGW w Łodzi zostały przeznaczone na pomoce naukowe takie jak: mikroskopy, tablica interaktywna, sprzęt komputerowy i rzutnik. Po uroczystym otwarciu ekopracowni został zorganizowany konkurs ekologiczny dla dzieci "Drzewa i krzewy w szkolnym ogrodzie". WFOŚiGW w Łodzi był reprezentowany przez Zastępcę Prezesa WFOŚiGW w Łodzi Andrzeja Czaplę. Ponadto w spotkaniu uczestniczył Radny Sejmiku Województwa Pan Jakub Jędrzejczak oraz przedstawiciel Rady Rodziców.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.