Przejdź do treści

Konferencja: Dotacje na ochronę środowiska 2014-2020

Zapraszamy na konferencję końcową projektu Go4EMAS http://www.go4emas.eu/ : " Dotacje na ochronę środowiska w nowym okresie programowania 2014-2020", która odbędzie sie dnia 18 listopada 2013 r. (poniedziałek) w godz. 14-16 w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Sterfy Ekonomicznej, ul. Tymienieckiego 22/24 - zrewitalizowana fabryka L. Grohmana, sala K1C.    

W programie wystąpienia ekspertów z zakresu ochrony środowiska, certyfikacji środowiskowej oraz instytucji udzielających dotacji na projekty środowiskowe.

Szczegółowy program na stronie: http://www.frp.lodz.pl/

Udział bezpłatny po wcześniejszej rejestracji poprzez kartę zgłoszenia lub poprzez formularz on-line na stronie.

Karta_zgłoszenia.doc

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.