Przejdź do treści

Szczyt Klimatyczny COP - 19 rozpoczęty !

W dniach 11-22 listopada 2013 r. Warszawa stanie się miastem, w którym będzie miało miejsce jedno z ważniejszych wydarzeń o charakterze międzynarodowym.

11 listopada 2013 r. rozpoczęła się 19. Sesja Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu COP19 (Conferences of Parties) wraz z 9 Sesją Spotkań Stron Protokołu z Kioto (CMP9). Minister Środowiska Pan Marcin Korolec został desygnowany na Prezydenta COP19/CMP9.  Wszelkie wydarzenia związane z tą Konferencją będą miały miejsce na terenie Stadionu Narodowego. Przewiduje się, że uczestnikiem Szczytu bedzie ok. 12 tysięcy osób, które przyjadą do Warszawy z całego świata. Uczestnikami Konferencji będa m.in. przedstawiciele organizacji międzynarodowych, reprezentanci świata nauki, biznesu oraz świata polityki. Wydarzeniu będą towarzyszyły liczne imprezy o charakterze kulturalnym, naukowym takie jak: seminaria i warsztaty. Głowną tematyką spotkań ze względu na charakter wydarzenia będą zagadnienia dotyczące zmian klimatu.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.