Przejdź do treści

Serial "Śmiecińscy EL04" na antenie ogólnopolskiej

Zdjęcie, Serial
Od 7 listopada w każdy czwartek o 12.45 serial edukacyjny „ Śmiecińscy EL04 – o odpadach prawie wszystko” będzie emitowany na antenie TVP Regionalna i dotrze do widzów w całej Polsce.

Projekt ten jest dofinansowany przez WFOŚiGW w Łodzi i dzięki emisji na tak dużą skalę, działania Funduszu będą promowane na terenie całego kraju.

Terminy emisji w listopadzie: 7, 14, 21, 28 ( co tydzień) o godz. 12.45.
Terminy emisji w grudniu: 5, 12 i 19 o godzinie 14:15.

Serial edukacyjny "Śmiecińscy EL04" oraz prace uczniów szkół podstawowych, którzy brali udział w konkursie "Twórcze Myślenie" zostaną zaprezentowane przez REKOPOL - Organizację Odzysku, na wystawie "Zielony Klimat" , która będzie imprezą odbywającą się w ramach Konferencji Klimatycznej ONZ w Warszawie w dniach 12-22 listopada w Pałacu Kultury i Nauki. Zachęcamy do odwiedzenia wystawy.

"Śmiecińscy" też tam będą.

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.