Przejdź do treści

Zakończono największy kontrakt na roboty budowlane w ramach projektu "Uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie aglomeracji Zduńska Wola" I faza

W dniu 29 października br. miało miejsce oficjalne zakończenie kontraktu pn. Beztlenowa stabilizacja osadów z wykorzystaniem biogazu na terenie Miejskiej Oczyszczalni Ścieków dla Miasta Zduńska Wola, którego realizacja rozpoczęła się w październiku 2010 roku.

Inwestycja obejmowała m.in. budowę zamkniętych komór fermentacyjnych osadu nadmiernego. Powstający w procesie fermentacji biogaz wykorzystywany jest do produkcji energii elektrycznej i cieplnej. Zadanie jest dofinansowane z Funduszu Spójności w ramach projektu "Uporządkowanie Gospodarki Ściekowej na Terenie Aglomeracji Zduńska Wola I faza" który obejmuje również budowę sieci kanalizacji sanitarnej oraz modernizacje części mechaniczno - biologicznej oczyszczalni ścieków.

W uroczystości, poza przedstawicielami lokalnych władz, brali również udział przedstawiciele WFOŚiGW w Łodzi.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.