Przejdź do treści

VI Konferencja "Dbając o zieloną przyszłośc"

Beneficjenci Programu Infrastruktura i Środowisko wciąż mogą zgłaszać udział w szóstej edycji konferencji Dbając o zieloną przyszłość – fundusze UE w sektorze środowiska, która odbędzie się w terminie 25-26 listopada 2013 r. w Krakowie.

Szczegóły konferencji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na naszej stronie Ministerstwa Środowiska. Ilość miejsc ograniczona. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8 listopada 2013 r.

LINK DO STRONY:

http://www.mos.gov.pl/artykul/70_infrastruktura_i_srodowisko/21529_zaproszenie_na_vi_konferencje_dbajac_o_zielona_przyszlosc_25_26_listopada_2013_r_krakow.html

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.