Przejdź do treści

Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w Rawie Mazowieckiej na finiszu

Zdjęcie, Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w Rawie Mazowieckiej na finiszu
Od ponad 29 miesięcy trwały roboty budowlane w zakresie sieci wodno-kanalizacyjnej w Rawie Mazowieckiej. Dnia 25 października miejska spółka RAWiK w Rawie Mazowieckiej oficjalnie podsumowała zakończenie I etapu inwestycji, który obejmował wybudowanie i zmodernizowanie ponad: 10 km kanalizacji sanitarnej, 4 km kanalizacji deszczowej, 8 km sieci wodociągowej. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele WFOŚiGW w Łodzi.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.