Przejdź do treści

Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w Rawie Mazowieckiej na finiszu

Zdjęcie, Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w Rawie Mazowieckiej na finiszu
Od ponad 29 miesięcy trwały roboty budowlane w zakresie sieci wodno-kanalizacyjnej w Rawie Mazowieckiej. Dnia 25 października miejska spółka RAWiK w Rawie Mazowieckiej oficjalnie podsumowała zakończenie I etapu inwestycji, który obejmował wybudowanie i zmodernizowanie ponad: 10 km kanalizacji sanitarnej, 4 km kanalizacji deszczowej, 8 km sieci wodociągowej. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele WFOŚiGW w Łodzi.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.