Przejdź do treści

Ogródek dydaktyczny w Przedszkolu Miejskim nr 199 w Łodzi - otwarty

Zdjęcie, Ogródek dydaktyczny w Przedszkolu Miejskim nr 199 w Łodzi - otwarty
W dniu 25 października 2013 r w Przedszkolu Miejskim nr 199 w Łodzi odbyły się oficjalne uroczystości otwarcia ogródka dydaktycznego „Cztery pory roku w ogrodzie szczęścia” i piknik pod hasłem: „Platan przyjacielem dzieci ”.

W dniu 25 października 2013 r w Przedszkolu Miejskim nr 199 w Łodzi odbyły się oficjalne uroczystości otwarcia ogródka dydaktycznego "Cztery pory roku w ogrodzie szczęścia" i piknik pod hasłem: "Platan przyjacielem dzieci". W uroczystościach nie zbrakło Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, który przyznał pomoc w wysokości 40.000 zł w ramach przeprowadzonego konkursu na dofinansowanie w formie dotacji zadań z dziedziny edukacja ekologiczna pn. "Utworzenie ogródków dydaktycznych przy szkołach i przedszkolach". Powstały ogród tworzy podstawę do programu edukacyjno - ekologicznego służącego do kształtowania i rozwijania u dzieci zainteresowań przyrodniczych. Został zaprojektowany na kształt czterolistnej koniczyny, gdzie każdy listek to inna pora roku. W ramach uroczystości dzieci złożyły ślubowanie "staremu platanowi" znajdującemu się na terenie przedszkola oraz zasadziły młody okaz drzewa "Platan - Przedszkolak".

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.