Przejdź do treści

Ogródek dydaktyczny w Przedszkolu Miejskim nr 199 w Łodzi - otwarty

Zdjęcie, Ogródek dydaktyczny w Przedszkolu Miejskim nr 199 w Łodzi - otwarty
W dniu 25 października 2013 r w Przedszkolu Miejskim nr 199 w Łodzi odbyły się oficjalne uroczystości otwarcia ogródka dydaktycznego „Cztery pory roku w ogrodzie szczęścia” i piknik pod hasłem: „Platan przyjacielem dzieci ”.

W dniu 25 października 2013 r w Przedszkolu Miejskim nr 199 w Łodzi odbyły się oficjalne uroczystości otwarcia ogródka dydaktycznego "Cztery pory roku w ogrodzie szczęścia" i piknik pod hasłem: "Platan przyjacielem dzieci". W uroczystościach nie zbrakło Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, który przyznał pomoc w wysokości 40.000 zł w ramach przeprowadzonego konkursu na dofinansowanie w formie dotacji zadań z dziedziny edukacja ekologiczna pn. "Utworzenie ogródków dydaktycznych przy szkołach i przedszkolach". Powstały ogród tworzy podstawę do programu edukacyjno - ekologicznego służącego do kształtowania i rozwijania u dzieci zainteresowań przyrodniczych. Został zaprojektowany na kształt czterolistnej koniczyny, gdzie każdy listek to inna pora roku. W ramach uroczystości dzieci złożyły ślubowanie "staremu platanowi" znajdującemu się na terenie przedszkola oraz zasadziły młody okaz drzewa "Platan - Przedszkolak".

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.