Przejdź do treści

V Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego

Zdjęcie, V Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego
Dnia 24 października br. w Centrum Dydaktyczno - Konferencyjnym w Łodzi odbyło się V Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego. Tematem przewodnim forum były zmiany w zarządzaniu w perspektywie finansowej 2014-2020 oraz nowe rozwiązania wspierające rozwój regionalny.

Fundusz reprezentowali dwaj Członkowie Zarządu Zastepca Prezesa Zbigniew Stasiak  oraz  Zastepca Prezesa Bohdna Cezary Dzierżek. Przez cały czas trwania konferencji przedstawicielki Zespołu ds. Funduszy Unii Europejskiej na stoisku wystawienniczym udzielały informacji m.in. na temat Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowiska oraz przekazywały materiały im poświęcone.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.