Przejdź do treści

25. Jubileusz Targów Poleko za nami

Zdjęcie, 25. Jubileusz Targów Poleko za nami
W tym roku w dniach 7-10 października już po raz 25. odbywały się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Poleko. Podczas tej jubileuszowej edycji odbyło się wiele ciekawych spotkań, konferencji, debat, pokazów oraz wydarzeń branżowych zorganizowanych dla kilku tysięcy profesjonalistów.

Głównymi punktami dyskusji stały się zagadnienia związane z:

  • wodą i ściekami,
  • energią odnawialną i oszczędzaniem energii,
  • środkami finansowymi przeznaczanymi na inwestycje,
  • odpadami i recyklingiem,
  • ochroną powietrza.


Do interesujących wydarzeń tegorocznych Targów Poleko można zaliczyć m.in.:

  • konferencję inauguracyjną z udziałem Ministra Środowiska Marcina Korolca pt. ? Ekologia w jedności z ekonomią?,
  • XVII Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON, w którym udział wzięli: Minister Środowiska ? Marcin Korolec, podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki ? Grażyna Henclewska oraz prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ? Małgorzata Skucha,
  • Forum Recyklingu, podczas którego omawiano zagadnienia związane m.in. z gospodarką odpadami komunalnymi, zbiórką i recyklingiem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE), recyklingiem pojazdów wycofanych z eksploatacji, gospodarką bateriami i akumulatorami,
  • Forum Czystej Energii i Glob Pełen Energii, które były poświęcone Odnawialnym Źródłom Energii,
  • pokazy ratownictwa medycznego przygotowane przez wielkopolskich strażaków, które nawiązywały do formuły ?Fire Rescue Challenge?.


WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był m.in. przez Zastępcę Prezesa Bohdana Cezarego Dzierżka, Zastępcę Prezesa Andrzeja Czaplę, Dyrektor Biura Barbarę Rutkowską oraz Zastępcę Dyrektora Biura Ewę Bernacką.

 

Film z Targów Poleko 2013: http://youtu.be/Nua9wjDoodo


Zdjęcia z Targów Poleko 2013: https://drive.google.com/folderview?id=0BwBEkofPEPtWRk9SQUl5TEdXM1k


Do zobaczenia w przyszłym roku.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.