Przejdź do treści

"Light Move Festival" - Patronat Honorowy WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie,
Zarząd WFOŚiGW w Łodzi objął Honorowym Patronatem III Festiwal Kinetycznej Sztuki Światła „Light Move Festival”, który odbędzie się w dniach 11 - 13 października w Łodzi.

W tym roku po raz pierwszy festiwal wyjdzie z wydarzeniami poza ulicę Piotrkowską. Tym razem najwięcej atrakcji odbędzie się na placu Wolności, w Parku Staromiejskim i na Rynku Starego Miasta.

Więcej informacji na stronie http://lightmovefestival.pl/

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.