Przejdź do treści

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2013 rozpoczęte

Zdjęcie, Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2013 rozpoczęte
W Poznaniu rozpoczęła się 25., jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO.

To najbardziej prestiżowe w kraju targi poświęcone m.in.: odnawialnym źródłom energii, ekologii i ochronie środowiska oraz gospodarce komunalnej. W konferencji inaugurującej tegoroczne wydarzenie wziął udział Marcin Korolec, minister środowiska. Podczas targów, minister Korolec wziął także udział w dyskusji ?Skuteczność Instrumentów Polityki Ekologicznej?. Hasło przewodnie tegorocznych targów to: ?Finansowanie ochrony środowiska w Polsce?. Podczas wydarzenia przedstawiciele Ministerstwa Środowiska oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, na wspólnym stanowisku (pawilon 5, stoisko 22), będą odpowiadać na pytania m.in. z zakresu możliwości otrzymania dofinansowania ze środków Programu Infrastruktura i Środowisko oraz funduszy EOG i norweskich na realizację przedsięwzięć służących ochronie środowiska.

Targi POLEKO odbywają się w dniach 7-10 października. Program wydarzenia jest dostępny na stronie targów: http://poleko.mtp.pl/pl/

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.