Przejdź do treści

Ekologiczny Piknik z serialową rodziną Śmiecińskich na Rynku Manufaktury

Zdjęcie, Ekologiczny Piknik z serialową rodziną Śmiecińskich na Rynku Manufaktury
W dniu 4 października 2014 roku serialowa Rodzina Śmiecińskich odwiedziła Rynek Łódzkiej Manufaktury.

Podczas Pikniku Ekologicznego został podsumowany Konkurs na najciekawsze projekty wykonane z odpadów i "niepotrzebnych już wydawałoby się nikomu" rzeczy. Najlepsze prace zostały nagrodzone. W Jury Konkursowym Fundusz reprezentowała Wiesława Szczawińska. Relacja z Pikniku w najbliższą niedzielę tj. 6 października o godz. 20.00 w TVP ...

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.