Przejdź do treści

Ekologiczny Piknik z serialową rodziną Śmiecińskich na Rynku Manufaktury

Zdjęcie, Ekologiczny Piknik z serialową rodziną Śmiecińskich na Rynku Manufaktury
W dniu 4 października 2014 roku serialowa Rodzina Śmiecińskich odwiedziła Rynek Łódzkiej Manufaktury.

Podczas Pikniku Ekologicznego został podsumowany Konkurs na najciekawsze projekty wykonane z odpadów i "niepotrzebnych już wydawałoby się nikomu" rzeczy. Najlepsze prace zostały nagrodzone. W Jury Konkursowym Fundusz reprezentowała Wiesława Szczawińska. Relacja z Pikniku w najbliższą niedzielę tj. 6 października o godz. 20.00 w TVP ...

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.