Przejdź do treści

Dodatek Ekologiczny - 20 lat w trosce o środowisko cz.3

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi nieustannie stara się promować i wspierać wszelkie postawy, które mają ne celu ochronę środowiska naturalnego.    

Zachęcamy do lektury już III części Dodatku Ekologicznego, który ukazał się na łamach Dziennika Łódzkiego w dniu 28 września 2013 r. z okazji Jubileuszu 20 - lecia WFOŚiGW w Łodzi. W dodatku zostały opisane inicjatywy mające na celu promocję ochrony środowiska, w których Funudsz ostatnio brał udział. Opisane zostały konkursy, które cieszą się dużym zaintersowaniem wśród naszych Beneficjentów. Nawiązaliśmy również do inwestycji sfinansowanych dzięki Funduszom Unijnym w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.  Ponadto dodatek zawiera przydatne informacje dotyczące segregacji odpadów oraz recyklingu.

 

20 lat w trosce o środowisko cz.3

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.