Przejdź do treści

Święto Budowlanych 2013

Zdjęcie, Święto Budowlanych 2013
W dniu 27 września 2013 r. obchodzono kolejne Święto Budowlanych, podczas którego nagrodzono firmy budowlane i ich właścicieli z terenu województwa łódzkiego. 

Wręczono odznaczenia państwowe, branżowe oraz "Złote Cegły 2013". Wśród uhonorowanych laureatów znalazł się Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Regionalna Izba Budownictwa doceniła i nagrodziła Fundusz za 20 - letnią współpracę i wspieranie inwestycji budowlanych na terenie województwa łódzkiego. "Złotą Cegłę 2013" w imieniu Zarządu WFOŚiGW w Łodzi odebrał Prezes Funduszu Tomasz Łysek.

 


 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.