Przejdź do treści

VI Edycja Europejskiego Forum Gospodarczego - W centrum Polski, w centrum Europy- Łódzkie 2013

Zdjęcie, VI Edycja Europejskiego Forum Gospodarczego  - W centrum Polski, w centrum Europy- Łódzkie 2013
W dniach 13-14 listopada 2013 r. odbędzie się VI edycja Europejskiego Forum Gospodarczego W centrum Polski, w centrum Europy, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Wojeówdztwa Łódzkiego.

Nowoczesne usługi biznesowe i ich wpływ na atrakcyjność inwestycyjną polskich regionów - to hasło przewodnie tegorocznego forum. Wszyscy, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu, będą mieli okazję zaznajomić sie z zagadnieniami dotyczącymi sytuacji gospodarczej w kontekście potencjału i położenia regionów na tle sytuacji gospodarczej Polski.

VI edycja Europejskiego Forum Gospodarczego została objęta patronatem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://www.forum.lodzkie.pl/

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.