Przejdź do treści

Międzynarodowa Konferencja Razem dla Środowiska - fundusze EOG i norweskie w Polsce

  Ministerstwo Środowiska zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Międzynarodowej Konferencji pt. Razem dla środowiska - fundusze EOG i norweskie w Polsce.

Konferencja będzie miała miejsce 8 października 2013 r. podczas trwania Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2013 w Poznaniu.

Chętni do udziału w konferencji moga zgłosić swój udział na stronie: http://www.mos.gov.pl/kategoria/5380_konferencja_eog/

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 2 października 2013 r.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.