Przejdź do treści

Międzynarodowa Konferencja Razem dla Środowiska - fundusze EOG i norweskie w Polsce

  Ministerstwo Środowiska zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Międzynarodowej Konferencji pt. Razem dla środowiska - fundusze EOG i norweskie w Polsce.

Konferencja będzie miała miejsce 8 października 2013 r. podczas trwania Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2013 w Poznaniu.

Chętni do udziału w konferencji moga zgłosić swój udział na stronie: http://www.mos.gov.pl/kategoria/5380_konferencja_eog/

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 2 października 2013 r.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.