Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi wspiera i promuje jazdę na rowerze

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi wspiera i promuje jazdę na rowerze
21 września 2013 r. już po raz 14. odbył się rajd rowerowy zorganizowany przez Komitet Organizacyjny Piotrkowskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 600 osób. Uczestnikami rajdu były rodziny, szkoły, organizacje pozarządowe oraz uczestnicy indywidualni z terenu Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Rowerzyści mieli do pokonania dystans ok. 30 km, trasa rajdu została wyznaczona na odcinku Piotrków Trybunalski - Włodzimierzów (miejscowości położonej na malowniczych, leśnych terenach  gminy Sulejów)-  Piotrków Trybunalski. Finał wydarzenia miał miejsce w Amfiteatrze Miejskim w Piotrkowie Trybunalskim. Nagrodzonych zostało bardzo wielu cyklistów m.in. w kategoriach dla najliczniejszej rodziny, najliczniejszej szkoły, najstarszego, czy najmłodszego uczestnika. Pani Poseł Elżbieta Radziszewska - pomysłodawczyni całego wydarzenia przekazała słowa podziękowania  obecnemu Zastępcy Prezesa WFOŚiGW w Łodzi - Panu Andrzejowi Czapli - za ufundowanie i przekazanie przez Zarząd Funduszu nagród dla uczestników rajdu.
Jazda na rowerze to propagowanie zdrowego trybu życia oraz wyraz poszanowania dla ochrony środowiska, dlatego też WFOŚiGW w Łodzi chętnie wspiera i promuje tego typu inicjatywy.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.