Przejdź do treści

Ekologiczny Piknik z serialową rodziną Śmiecińskich w Uniejowie

Zdjęcie, Ekologiczny Piknik z serialową rodziną Śmiecińskich w Uniejowie
W dniu 13 września 2013 r. Fundusz wziął udział w Ekologicznym Pikniku organizowanym przez serialową edukacyjną rodzinę "Śmiecińskich" przed Uniejowskimi Termami.

Pogoda na szczęście nam dopisała, a na uczestników Pikniku czekało wiele atrakcji. Zbudowano kartonowy zamek, z odpadów wykonano wiele ciekawych "śmieciotworów", poznawano zasady segregacji odpadów. Dzieci i młodzież uczestniczyły w warsztatach plastycznych, sprawnościowych oraz grach i konkursach. Dla wszystkich przygotowano ciekawe i atrakcyjne nagrody. WFOŚiGW w Łodzi przygotował własne stoisko, na którym udzielano informacji na temat możliwości skorzystania ze środków finansowych Fundusz.

Projekt ten jest współfinansowany ze środków WFOŚiGW w Łodzi. Zachęcamy do śledzenia losów serialowej rodziny Śmiecińskich.

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.