Przejdź do treści

"20 września 2013 r. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka"

Zdjęcie,
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do uczestnictwa w IV edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, która będzie miała miejsce 20 września 2013r. na Rynku Manufaktury w godzinach od 10.00 do 14.00.

Zarząd WFOŚiGW w Łodzi podjął decyzję o objęciu Patronatem Honorowym tego wydarzenia, które ma na celu popularyzację nowoczesnego wychowania przedszkolnego, przybliżenie dzieciom wiadomości na temat edukacji ekologicznej, a także regionu, w którym dziecko mieszka i funkcjonuje, integrację dzieci z różnych regionów kraju,  a także promocję Łodzi jako prężnie rozwijającego się miasta.
W tym dniu na najmłodszych będzie czekało wiele atrakcji m.in. gry i zabawy integracyjne, warsztaty plastyczne i taneczne, dmuchany plac zabaw, figlobus MPK, malowanie twarzy,  pokazy zorganizowane przez policję, straż miejską oraz ratownictwo medyczne.
Serdecznie zapraszamy na stoisko WFOŚiGW w Łodzi, na którym będzie organizowanych wiele ciekawych gier i zabaw  z zakresu edukacji ekologicznej. Do zobaczenia 20 września na Rynku Manufaktury!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.