Przejdź do treści

Mixer Regionalny Łódzkie 2013 już za nami!

Zdjęcie, Mixer Regionalny Łódzkie 2013 już za nami!
W miniony weekend w dniach 7-8 września 2013 r.  odbyła się kolejna  10. edycja Mixera Regionalnego Łódzkie 2013. W tym roku ta wystawienniczo-kulturalna impreza odbyła się na terenie Atlas Areny w Łodzi.

Stoisko WFOŚiGW w Łodzi znalazło się w Strefie Aktywności pod nazwą "Strefa Ochrony Przyrody". Pracownicy WFOŚiGW w Łodzi wszystkim zainteresowanym udzielali informacji na temat dofinansowania, jakie Fundusz może zaoferować swoim Beneficjentom. Przeprowadzane były także konkursy dla dzieci i młodzieży: odbywały sie konkursy plastyczne, które cieszyły się największym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Dużą popularność zdobyło układanie naszej Magicznej Eko-Kostki, podobnie jak konkurs z zakresu wiedzy o ochronie środowiska. Na wszystkich uczestników konkursów czekały atrakcyjne nagrody!

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.