Przejdź do treści

10. edycja Mixera Regionalnego już w najbliższy weekend!

Zdjęcie, 10. edycja Mixera Regionalnego już w najbliższy weekend!
Już w najbliższy weekend 7-8 września odbędzie się kolejna  10. edycja Mixera Regionalnego Łódzkie 2013. W tym roku impreza ta odbędzie się na terenie wokół  Atlas Areny w Łodzi. Mixer Regionalny to przede wszystkim impreza wystawienniczo – kulturalna.

Tegoroczna edycja Mixera to miasteczko wystawiennicze, na którym zaprezentują  się jednostki samorządu terytorialnego z całego województwa łódzkiego. Tuż przy miasteczku zostanie utworzona Strefa Aktywności, w której znajdzie się pięć centrów tematycznych, m.in. strefa Ochrony Przyrody, w której "gospodarzami" będą: WFOŚiGW w Łodzi oraz Parki Krajobrazowe Wzniesień Łódzkich. W strefie Ochrony Przyrody zorganizowane będą konkursy o tematyce ekologicznej. Na zwycięzców czekają nagrody! Ponadto każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informację na temat zasad udzielania dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi. Serdecznie zapraszamy!!!

Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem: www.mixer.lodzkie.pl

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.