Przejdź do treści

Nowy rok szkolny rozpoczęty!

Dziś tj. 2 września 2013 r. w całej Polsce nastąpiła uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2013/2014.

Z tej okazji Zarząd oraz pracownicy  WFOŚiGW w Łodzi chcieliby życzyć całemu ciału pedagogicznemu, przedszkolakom oraz uczniom samych sukcesów oraz pomyślności w nowym roku szkolnym. WFOŚiGW w Łodzi wspiera finansowo wszelkiego rodzaju zadania zarówno z zakresu  edukacji ekologicznej, jak również docieplania budynków szkół czy nasadzenia drzew wokół placówek. W tym roku Fundusz wsparł finansowo placówki oświatowe na kwotę ponad 14 mln zł.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.