Przejdź do treści

II Międzynarodowy Kongres Bioekonomii

Zdjęcie, II Międzynarodowy Kongres Bioekonomii
20 września 2013 r. w Hotelu Andel's przy ulicy Ogrodowej w Łodzi odbędzie się II Międzynarodowy Kongres Bioekonomii.

Międzynarodowy Kongres Bioekonomi jest inicjatywą naukowo - gospodarczą, podczas której spotykają się przedstawiciele reprezentujący każdą sferę gospodarki, aby szczegółowo omówić wszystkie zagadnienia związane z obszarem bioekonomii. Zachęcamy wszystkich do udziału w Kongresie oraz do odwiedzenia stoiska Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w godzinach od 9.30 do 16.00. Na stoisku pracownicy WFOŚiGW w Łodzi będą udzielali informacji na temat oferty Funduszu oraz zasad dofinasowania różnego rodzaju zadań z zakresu ochrony środowiska. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

 Szczegółowe informacje na temat samego wydarzenia znajdują się pod adresem: www.bioekonomia.lodzkie.pl

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.