Przejdź do treści

Podpisanie umowy pomiędzy Łódzką Spółką Infrastrukturalną Sp. z o.o. w Łodzi a WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Podpisanie umowy pomiędzy Łódzką Spółką Infrastrukturalną Sp. z o.o. w Łodzi a WFOŚiGW w Łodzi
W dniu 14 sierpnia 2013 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odbyło się uroczyste podpisanie umowy pomiędzy Łódzką Spółką Infrastrukturalną Sp. z o.o. w Łodzi a WFOŚiGW w Łodzi na realizację projektu: "Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w Łodzi III" w ramach I priorytetu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko – Gospodarka wodno – ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM.

Całkowity koszt projektu wynosi ponad 12,7 mln zł z czego niespełna 7 mln zł stanowić będzie dotacja z UE w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Projekt zakłada budowę 11,5 km kanalizacji sanitarnej na terenie Miasta Łódź. Ma on przyczynić się do polepszenia standardu ochrony środowiska zgodnie z obowiązującymi normami unijnymi, uporządkowania odprowadzania ścieków z gospodarstw domowych, racjonalnej gospodarki wodno-ściekowej, zmniejszenia ilości ścieków przedostających się do wód i gleby. Umowę podpisali: Członek Zarządu ŁSI - Pan Leszek Raczkowski, Dyrektor Jednostki Realizującej Projekt - Pan Marek Pater, oraz Zastępcy Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi -  Pan Andrzej Czapla i Pan Bohdan Cezary Dzierżek.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.