Przejdź do treści

Podpisanie umowy o dofinansowanie pomiędzy Miastem Kutno a WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Podpisanie umowy o dofinansowanie pomiędzy Miastem Kutno a WFOŚiGW w Łodzi
W dniu 17 lipca w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi odbyło się uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie pomiędzy Miastem Kutno a WFOŚiGW w Łodzi na realizację projektu: "Rozbudowa wraz z modernizacją systemu zbierania i oczyszczania ścieków komunalnych aglomeracji Kutno" w ramach I priorytetu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko - Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM.

Całkowity koszt projektu 9.583.889,85 zł. Projekt będzie realizowany przy udziale środków z pożyczki WFOŚiGW w Łodzi w wysokości 1.523.550,97 zł, co będzie stanowiło wkład własny Beneficjenta. Polepszenie standardu ochrony środowiska zgodnie z obowiązującymi normami unijnymi, racjonalna gospodarka wodno-ściekowa, zmniejszenie ilości ścieków przedostających się do gleby, poprawa warunków życia mieszkańców to główne cele Projektu.

Umowę podpisał Prezydent Miasta Kutno pan Zbigniew Burzyński, Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi pan Tomasz Łysek i Zastępca Prezesa Zarządu pan Bohdan Cezary Dzierżek.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.