Przejdź do treści

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne - Starszy Inspektor w Zespole ds. Funduszy Unii Europejskiej

Nazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi Oferowane Stanowisko: Starszy Inspektor w Zespole ds. Funduszy Unii Europejskiej
Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na ww. stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji, zakwalifikowali się następujący kandydaci, spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:


Lp.    Imię i nazwisko    Miejsce zamieszkania
       
1.    Justyna Wiśniewska-Krupka     Łódź
2.    Błażej Mikuła                           Ręczno
3.    Sławomir Pytlawski                 Łódź
4.    Bogusława Białek                   Konstantynów Łódzki
5.    Michał Miłosz                          Wróblew
6.    Izabela Mikołajczyk                Zalew
7.    Magdalena Müller                   Łódź
8.    Małgorzata Trzeciak               Łódź
9.    Monika Nowaczyk                  Łódź
10.    Monika Kańtoch                  Łódź


Jednocześnie informujemy, iż kolejny etap rekrutacji polegał będzie na przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego sprawdzającego wiedzę teoretyczną. Test odbędzie się w dniu 17.07.2013 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi w pokoju Nr 306/307 o godzinie 8:30. Kandydaci wskazani powyżej powinni stawić się z dowodami osobistymi. Nieobecność traktowana będzie jako rezygnacja z ubiegania się o ww. stanowisko, bez względu na jej przyczyny. Kolejnym etapem rekrutacji będzie przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami, która odbędzie się w dniu 17.07.2013 r. od godziny 11:00.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.