Przejdź do treści

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne - Specjalista w Zespole ds. Zamówień Publicznych i Inwestycji Własnych

Nazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Oferowane Stanowisko: Specjalista w Zespole ds. Zamówień Publicznych i Inwestycji Własnych.

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na ww. stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji, zakwalifikowali się następujący kandydaci, spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:


Lp.    Nazwisko i Imię          Miejsce zamieszkania
       
1.    Michał Przepałkowski     Łódź
2.    Daria Lefik                      Łódź
3.    Michał Miłosz                Wróblew

Jednocześnie informujemy, iż kolejny etap rekrutacji polegał będzie na przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego, sprawdzającego wiedzę teoretyczną. Test odbędzie się w dniu 09.07.2013 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi w pokoju Nr 306/307 o godzinie 9:00. Kandydaci wskazani powyżej powinni stawić się z dowodami osobistymi. Nieobecność traktowana będzie jako rezygnacja z ubiegania się o ww. stanowisko, bez względu na jej przyczyny. Kolejnym etapem rekrutacji będzie przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami, która odbędzie się w dniu 09.07.2013 r. od godziny 10:00.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.