Przejdź do treści

V Piknik Funduszy Europejskich za nami!

Zdjęcie, V Piknik Funduszy Europejskich za nami!
W minioną niedzielę 23 czerwca 2013 r. WFOŚiGW w Łodzi wziął udział w V Pikniku Funduszy Europejskich na Rynku Manufaktury w Łodzi.

Byliśmy częścią  Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim. Nasi pracownicy służyli pomocą w udzielaniu informacji o działalności Funduszu i możliwościach dofinansowania m.in. z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, dobrych praktykach oraz interesujących i ważnych dla regionu realizowanych projektach.

Na przybyłych gości na rynku, czekały liczne atrakcje m.in. warsztaty muzyczne dla najmłodszych, wyścigi modeli samochodowych, zajęcia plastyczne i fotograficzne, konkursy o tematyce Funduszy Europejskich, wystawa radiowozów policyjnych i wozów strażackich oraz Plac Zdrowia.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.