Przejdź do treści

Uroczystość wręczenia nagród laureatom wojewódzkiego etapu XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Zdjęcie, Uroczystość wręczenia nagród laureatom wojewódzkiego etapu XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
W dniu 20 czerwca 2013 r. w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska przy ulicy Lipowej 12 w Łodzi odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom wojewódzkiego etapu XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej to organizowany od 1985 roku konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Merytorycznym organizatorem i patronem Olimpiady Wiedzy Ekologicznej jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, przy wsparciu Ministra Środowiska oraz jednostek Ligi Ochrony Przyrody.
Konkurs składa się z trzech etapów:
- podstawowego
- wojewódzkiego,
- centralnego.

Zakup nagród dla laureatów dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.