Przejdź do treści

V Piknik Funduszy Europejskich na Rynku Manufaktury w Łodzi

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza na V Piknik Funduszy Europejskich na Rynku Manufaktury w Łodzi w dniu 23 czerwca 2013 r. w godzinach 12.00 – 22.00.

W alei głównej Rynku, rozmieszczone będą liczne punkty informacyjne, w tym stoisko WFOŚiGW w Łodzi, gdzie uczestnicy Pikniku będą mogli uzyskać informacje na temat Funduszy Europejskich, dobrych praktyk oraz interesujących i ważnych dla regionu projektów.

W tegorocznej edycji nie zabraknie licznych atrakcji towarzyszących. Płyta Rynku podzielona będzie na sektory: wystawa fotografii, strefa zdrowia, ekspozycja radiowozów, motorów policyjnych i wozów strażackich, znakowanie rowerów, strefa dla dzieci, warsztaty muzyczne, wyścigi modeli samochodowych oraz strefa interaktywna. O godzinie 12.00 przewidziany jest przemarsz Orkiestry Dęteji Straży Miejskiej Konnej. Całość wydarzenia wypełnią koncerty zespołów muzycznych. Jednocześnie w dniu Pikniku uczestnicy będą mogli skorzystać z wolnego wstępu do wnętrz Muzeum ms2.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej www.rpo.lodzkie.pl

Serdecznie zapraszamy

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.