Przejdź do treści

V Piknik Funduszy Europejskich na Rynku Manufaktury w Łodzi

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza na V Piknik Funduszy Europejskich na Rynku Manufaktury w Łodzi w dniu 23 czerwca 2013 r. w godzinach 12.00 – 22.00.

W alei głównej Rynku, rozmieszczone będą liczne punkty informacyjne, w tym stoisko WFOŚiGW w Łodzi, gdzie uczestnicy Pikniku będą mogli uzyskać informacje na temat Funduszy Europejskich, dobrych praktyk oraz interesujących i ważnych dla regionu projektów.

W tegorocznej edycji nie zabraknie licznych atrakcji towarzyszących. Płyta Rynku podzielona będzie na sektory: wystawa fotografii, strefa zdrowia, ekspozycja radiowozów, motorów policyjnych i wozów strażackich, znakowanie rowerów, strefa dla dzieci, warsztaty muzyczne, wyścigi modeli samochodowych oraz strefa interaktywna. O godzinie 12.00 przewidziany jest przemarsz Orkiestry Dęteji Straży Miejskiej Konnej. Całość wydarzenia wypełnią koncerty zespołów muzycznych. Jednocześnie w dniu Pikniku uczestnicy będą mogli skorzystać z wolnego wstępu do wnętrz Muzeum ms2.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej www.rpo.lodzkie.pl

Serdecznie zapraszamy

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.