Przejdź do treści

V Piknik Funduszy Europejskich na Rynku Manufaktury w Łodzi

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza na V Piknik Funduszy Europejskich na Rynku Manufaktury w Łodzi w dniu 23 czerwca 2013 r. w godzinach 12.00 – 22.00.

W alei głównej Rynku, rozmieszczone będą liczne punkty informacyjne, w tym stoisko WFOŚiGW w Łodzi, gdzie uczestnicy Pikniku będą mogli uzyskać informacje na temat Funduszy Europejskich, dobrych praktyk oraz interesujących i ważnych dla regionu projektów.

W tegorocznej edycji nie zabraknie licznych atrakcji towarzyszących. Płyta Rynku podzielona będzie na sektory: wystawa fotografii, strefa zdrowia, ekspozycja radiowozów, motorów policyjnych i wozów strażackich, znakowanie rowerów, strefa dla dzieci, warsztaty muzyczne, wyścigi modeli samochodowych oraz strefa interaktywna. O godzinie 12.00 przewidziany jest przemarsz Orkiestry Dęteji Straży Miejskiej Konnej. Całość wydarzenia wypełnią koncerty zespołów muzycznych. Jednocześnie w dniu Pikniku uczestnicy będą mogli skorzystać z wolnego wstępu do wnętrz Muzeum ms2.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej www.rpo.lodzkie.pl

Serdecznie zapraszamy

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.