Przejdź do treści

Informacja o wynikach naboru - Inspektor w Zespole Realizacji Umów

Nazwa: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Adres: 90-562 Łódź, ul. Łąkowa 11

Określenie stanowiska pracy: Inspektor w Zespole Realizacji Umów

 

WFOŚiGW w Łodzi informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko zostały wybrane: Pani Aleksandra Gołębiowska zamieszkała w Miłochniewicach oraz Pani Agnieszka Kołodziejska zamieszkała w Ozorkowie.


Uzasadnienie dokonanego naboru: Wyniki testu wskazują na posiadanie przez Kandydatki wiedzy teoretycznej niezbędnej do wykonywania pracy na stanowisku Inspektor w Zespole Realizacji Umów. Przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna potwierdziła posiadane przez Kandydatki wymagane kompetencje oraz predyspozycje.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.