Przejdź do treści

IV Festiwal Szkolnych Kół Fizycznych

Zdjęcie, IV Festiwal Szkolnych Kół Fizycznych
W dniu 8 czerwca, na Wydziale Fizyki i Matematyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego odbył się IV Festiwal Szkolnych Kół Fizycznych.

Organizowany jest on przez pracowników Katedry Modelowania Procesów Nauczania. Uczniowie Gimnazjum nr 8 im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi prezentowali podczas tego wydarzenia efekty projektu pn."Przyjazne energie", który realizowany jest pod kierunkiem nauczyciela fizyki Pana Andrzeja Rychtelskiego. Uczniowie przedstawili zebranym uczestnikom dwie ciekawe prezentacje na temat odnawialnych źródeł energii: wiatrowej i wodnej. Na realizację zadania szkoła pozyskała dotację ze środków WFOŚiGW w Łodzi w 2012 roku. "Fizykomaniakom" gratulujemy udanego wystapienia i "życzymy wielu dalszych sukcesów i nieustającej pasji w zgłębianiu wiedzy  i tajemnic nauki.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.