Przejdź do treści

Piknik Ekologiczny w Ogrodzie Botanicznym

Zdjęcie, Piknik Ekologiczny w Ogrodzie Botanicznym
W dniu 8 czerwca na terenie Ogrodu Botanicznego odbył się Piknik Ekologiczny zorganizowany w ramach obchodów 20-lecia WFOŚiGW w Łodzi.

Frekwencja była imponująca ... dziękujemy. Dzieci, młodzież oraz ich rodzice i dziadkowie chętnie uczestniczyli w przygotowanych konkursach, quizach i warsztatach. Piknik pomogli nam przygotować i przeprowadzić pracownicy Ogrodu Botanicznego i Teatru Piccolo. Nasz Piknik odwiedziła Pani Aneta Wilmańska - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska oraz Pan Radosław Stępień - Wiceprezydent Miasta Łodzi, który wraz z Prezesem WFOŚiGW w Łodzi Panem Tomaszem Łyskiem przywitał wszystkich uczestników Pikniku. Słońce nam dopisało, a uczestników nie przeraził nawet przelotny deszcz.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook

zobacz więcej na naszym profilu na Facebook...

Mażna tam znaleźć również FOTO-relację z Pikniku Ekologicznego.

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.