Przejdź do treści

Wyniki Konkursu na dofinansowanie w formie dotacji pt. "O odpadach prawie wszystko - dobre praktyki, problemy, istotne zmiany prawne - konkurs dla zadań z dziedziny edukacji ekologicznej"

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż rozstrzygnięto konkurs o dotacje na zadania z dziedziny Edukacja Ekologiczna pt. „O odpadach prawie wszystko – dobre praktyki, problemy, istotne zmiany prawne – konkurs dla zadań z dziedziny edukacji ekologicznej”. W ramach Konkursu złożono 4 wnioski o przyznanie dofinansowania, a łączna wnioskowana kwota dotacji znacznie przekroczyła zaplanowane do rozdysponowania środki.

Przyznano dofinansowanie najwyżej ocenionemu przez Kolegium Konkursowe zadaniu:

 

 Nazwa Wnioskodawcy  Nazwa Zadania
 WRÓBEL TV Paweł Wróbel  Produkcja i emisja cyklu programów telewizyjnych pt. "Śmiecińscy.EL04 -  o odpadach prawie wszystko"

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.