Przejdź do treści

Wielki Finał Regionalnego Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci o tematyce przyrodniczej "Świerszczykowe wierszyki"

Zdjęcie, Wielki Finał Regionalnego Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci o tematyce przyrodniczej
W minioną niedzielę, 2 czerwca w Łódzkim Domu Kultury odbył się Wielki Finał 42. edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci "Świerszczykowe wierszyki".

Realizowany od 1971 roku Konkurs został wzbogacony o tematykę ekologiczną i przyrodniczą. Konkurs miał na celu zainteresowanie najmłodszych tematyką przyrodniczą i ekologiczną w poezji, rozwijanie wiedzy na temat środowiska naturalnego i jego ochrony w oparciu o poezję dziecięcą. Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi objął Konkurs Honorowym Patronatem.

 

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.