Przejdź do treści

Wielki Finał Regionalnego Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci o tematyce przyrodniczej "Świerszczykowe wierszyki"

Zdjęcie, Wielki Finał Regionalnego Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci o tematyce przyrodniczej
W minioną niedzielę, 2 czerwca w Łódzkim Domu Kultury odbył się Wielki Finał 42. edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci "Świerszczykowe wierszyki".

Realizowany od 1971 roku Konkurs został wzbogacony o tematykę ekologiczną i przyrodniczą. Konkurs miał na celu zainteresowanie najmłodszych tematyką przyrodniczą i ekologiczną w poezji, rozwijanie wiedzy na temat środowiska naturalnego i jego ochrony w oparciu o poezję dziecięcą. Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi objął Konkurs Honorowym Patronatem.

 

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.