Przejdź do treści

EkoFestyn w Piotrkowie Trybunalskim

Zdjęcie, EkoFestyn w Piotrkowie Trybunalskim
W dniu 22 maja już po raz drugi został zorganizowany EkoFestyn, w ramach którego odbyła się konferencja poświęcona tematyce samochodów elektrycznych.

Konferencja została poprzedzona podpisaniem "Listu intencyjnego" mającego na celu wspólne propagowanie idei rozwoju elektrycznych rozwiązań transportowych w regionie łódzkim. Wydarzeniu towarzyszyły prezentacje firm i instytucji związanych z ekologią i energią odnawialną. Zaprezentowane zostały także najnowsze modele samochodów elektrycznych i hybrydowych. Na EkoFestynie nie mogło zabraknąć stoiska Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Fundusz reprezentowali Zastępca Prezesa Zarządu pan Andrzej Czapla, Krystyna Czechowska i Michał Ochota.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.