Przejdź do treści

Wyniki Konkursu "Utworzenie ogródków dydaktycznych przy szkołach i przedszkolach"

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż w dniu 16.05.2013r. rozstrzygnięto konkurs o dotacje na zadania z dziedziny Edukacja Ekologiczna - „Utworzenie ogródków dydaktycznych przy szkołach i przedszkolach”. Dzięki wsparciu finansowemu Funduszu powstała możliwość  utworzenia 30 ogródków dydaktycznych. Konkurs został ogłoszony po raz trzeci i cieszył się ogromnym zainteresowaniem Wnioskodawców, co  świadczy o dużej potrzebie szkół i przedszkoli na realizację takich zadań. W ramach Konkursu złożono 94 wnioski o przyznanie dofinansowania, a łączna wnioskowana kwota dotacji znacznie przekroczyła zaplanowane do rozdysponowania środki.

Najwyżej ocenione przez Kolegium Konkursowe zadania, którym przyznano dofinansowanie znajdują się w załączniku do pobrania. Wszystkim dziękujemy za udział, a laureatom życzymy udanej realizacji przedsięwzięć.

Do pobrania:

Wyniki konkursu

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.