Przejdź do treści

Spotkanie dla studentów geografii UŁ

Zdjęcie, Spotkanie dla studentów geografii UŁ
W dniu 14 maja w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odbyło się spotkanie ze studentami Uniwersytetu Łódzkiego, Instytutu geografii społeczno - ekonomicznej i organizacji przestrzeni.

Spotkanie było elementem zajęć pt.: "Programowanie rozwoju regionalnego w Unii Europejskiej". Studenci dowiedzieli się o zasadach działania WFOŚiGW w Łodzi, możliwościach udzielania wsparcia finansowego przez Fundusz. Spotkanie poprowadziła pani Barbara Rutkowska - Dyrektor Biura WFOŚiGW w Łodzi, która w formie prezentacji multimedialnej przedstawiła najważniejsze informacje na temat Funduszu.

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.