Przejdź do treści

Ekologiczna konferencja w Sieradzu

Zdjęcie, Ekologiczna konferencja w Sieradzu
7 maja 2013 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej w Sieradzu odbyła się konferencja poświęcona projektom ekologicznym realizowanym w sieradzkich placówkach oświatowych.

W konferencji wziął udział Zastępca Prezesa Zarządu Wiesław Łukomski oraz pan Ryszard Książczyk z Zespołu Realizacji Umów. Podczas konferencji w Centrum Edukacji Ekologicznej nie tylko miasto Sieradz podsumowywało projekty ekologiczne, ale również inne gminy w powiecie, m.in. Błaszki, Goszczanów i Brąszewice. Od 2007 r. liczba składanych wniosków przez miasto i gminę Sieradz znacznie wzrosła. Udzielone przez Fundusz wsparcie finansowe zostało wykorzystane na pomoce dydaktyczne, wycieczki, konkursy, tablice dydaktyczne do ogrodów, przedstawienia teatralne, inscenizacje, warsztaty, lekcje, prelekcje, happeningi, manifestacje srodowiskowe.

Czytaj więcej...

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.