Przejdź do treści

Ekologiczna konferencja w Sieradzu

Zdjęcie, Ekologiczna konferencja w Sieradzu
7 maja 2013 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej w Sieradzu odbyła się konferencja poświęcona projektom ekologicznym realizowanym w sieradzkich placówkach oświatowych.

W konferencji wziął udział Zastępca Prezesa Zarządu Wiesław Łukomski oraz pan Ryszard Książczyk z Zespołu Realizacji Umów. Podczas konferencji w Centrum Edukacji Ekologicznej nie tylko miasto Sieradz podsumowywało projekty ekologiczne, ale również inne gminy w powiecie, m.in. Błaszki, Goszczanów i Brąszewice. Od 2007 r. liczba składanych wniosków przez miasto i gminę Sieradz znacznie wzrosła. Udzielone przez Fundusz wsparcie finansowe zostało wykorzystane na pomoce dydaktyczne, wycieczki, konkursy, tablice dydaktyczne do ogrodów, przedstawienia teatralne, inscenizacje, warsztaty, lekcje, prelekcje, happeningi, manifestacje srodowiskowe.

Czytaj więcej...

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.