Przejdź do treści

I Bełchatowski Dzień Ziemi i Wody

Zdjęcie, I Bełchatowski Dzień Ziemi i Wody
W ubiegły piątek 26 kwietnia w Bełchatowie odbył się I Bełchatowski Dzień Ziemi i Wody. Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi objął wydarzenie Honorowym Patronatem.

Obchody Dnia Ziemi i Wody odbyły się na Placu Narutowicza w Bełchatowie. W ramach wydarzenia zorganizowano ciekawe konkursy, prezentacje i doświadczenia o tematyce ekologicznej. Swoje produkty zaprezentowały również przedsiębiorstwa prowadzące działalność związaną z ekologią i ochroną środowiska. Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi również zaprezentował swoją ofertę.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.