Przejdź do treści

Lista przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na rok 2014

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi opracował projekt "Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na rok 2014"

Informujemy, iż WFOŚiGW w Łodzi opracował projekt "Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na rok 2014" . Prosimy Państwa o zapoznanie się z niniejszym projektem i zgłaszanie uwag odnośnie  kluczowych grup przedsięwzięć, których realizacja jest niezwykle istotna z punktu widzenia osiągnięcia celów środowiskowych województwa łódzkiego. Uwagi prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres fundusz@wfosigw.lodz.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 maja 2013 r.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.