Przejdź do treści

Lista przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na rok 2014

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi opracował projekt "Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na rok 2014"

Informujemy, iż WFOŚiGW w Łodzi opracował projekt "Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na rok 2014" . Prosimy Państwa o zapoznanie się z niniejszym projektem i zgłaszanie uwag odnośnie  kluczowych grup przedsięwzięć, których realizacja jest niezwykle istotna z punktu widzenia osiągnięcia celów środowiskowych województwa łódzkiego. Uwagi prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres fundusz@wfosigw.lodz.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 maja 2013 r.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.