Przejdź do treści

Spotkanie z zakresu finansowania gospodarki odpadami

Zdjęcie, Spotkanie z zakresu finansowania gospodarki odpadami
W dniu 16 kwietnia w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odbyło się spotkanie dotyczące finansowania gospodarki odpadami, które dotyczyło możliwości wsparcia finansowego, jakie Fundusz może zaoferować dla realizowanych przedsięwzięć z zakresu gospodarki odpadami ujętymi w Planie Gospodarki Odpadami Województwa Łódzkiego. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele przedsiębiorstw działających na terenie województwa łódzkiego oraz jednostek samorządu terytorialnego. Przedstawicielem Urzędu Marszałkowskiego była pani Beata Koło z departamentu Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Spotkanie poprowadził Zastępca Prezesa B.C. Dzierżek i Dyrektor Biura Barbara Rutkowska.     

Do pobrania:

Prezentacja

 

 

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.