Przejdź do treści

Spotkanie w zakresie finansowania gospodarki odpadami

W dniu 16.04.2013 r.  o godzinie 13.30 w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, przy ul. Łąkowej 11 zostanie zorganizowane spotkanie dotyczące możliwości wsparcia finansowego, jakie Fundusz może zaoferować dla realizowanych przedsięwzięć z zakresu gospodarki odpadami ujętymi w Planie Gospodarki Odpadami Województwa Łódzkiego.

Spotkanie poprowadzi Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi pan Bohdan Cezary Dzierżek. W razie zainteresowania spotkaniem prosimy o kontakt z panią Katarzyną Szyposzyńską, tel. 042 663 41 03, kszyposzynska@wfosigw.lodz.pl.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.