Przejdź do treści

Dofinansowanie Zielonych ekoklubów przez WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Dofinansowanie Zielonych ekoklubów przez WFOŚiGW w Łodzi
Pierwsze spotkanie Ekoklubów działających w ramach projektu „EKOSZKOŁA – EKOPOWIAT" już za nami. Młodzi ekolodzy z 4 szkół: Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim, Zespołu Szkół Licealno – Gimnazjalnych w Głownie, I Liceum Ogólnokształcącym w Ozorkowie oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica w Zgierzu spotkali się z organizatorami projektu w Starostwie Powiatowym w Zgierzu. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udzielił udzielił wsparcia finansowego dla projektu w wysokości 54.000,00 PLN. Czytaj więcej...  
 

 

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.