Przejdź do treści

Informacja - Konkurs na ekopracownię "Moja wymarzona ekopracownia"

W związku z zaistniałą pomyłką  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi uprzejmie informuje, iż Konkurs na dotację z dziedziny Edukacja Ekologiczna pn. „Moja wymarzona ekopracownia” jest skierowany jedynie  do publicznych szkół i ich zespołów: podstawowych (pracownia dla klas IV-VI), gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych z terenu województwa łódzkiego. Nie przewiduje natomiast przedszkoli jako Beneficjentów.  
Zaktualizowany regulamin jest dostępny na naszej stronie w zakładce: Konkursy - konkursy na dotację - Konkurs na pracownię "Moja wymarzona pracownia" - Moja wymarzona ekopracownia.

Za pomyłkę przepraszamy.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.