Przejdź do treści

Zapytanie ofertowe - zaprojektowanie i wykonanie ścianki i trybunki wystawienniczej oraz 2 roll-upów

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza do przesłania ofert cenowych na zaprojektowanie i wykonanie ścianki i trybunki wystawienniczej oraz 2 roll-upów.

1.    ścianka wystawiennicza łukowa

(Konstrukcja z aluminiowych profili łączonych ze sobą na zatrzaski. Medium: tkanina poliestrowa kalandrowana zadrukowana w technologii ekologicznej sublimacji (transfer z papieru na materiał). Szerokość - do 300 cm. Wysokość - ok. 230 - 250 cm. Grafika umieszczona na jednej stronie ścianki. Pakowana w torbę z rączkami umożliwiającymi przenoszenie i transport ścianki samochodem osobowym. Projekt graficzny medium musi zawierać pełen logotyp funduszu full color, logotyp certyfikatu ISO full color oraz motyw graficzny nawiązujący do działalności statutowej Funduszu.)

 

2.    trybunka wystawiennicza

(Konstrukcja wykonana na bazie profili aluminiowych. Blat i półka z płyty meblowej. Medium: PVC, druk na folii + laminat. Szerokość - do 90 cm. Wysokość - ok. 90-95 cm. Głębokość - do 65 cm. Blat: 90 cm x ok. 60-65 cm. Zamontowane kółka pozwalające na swobodne przemieszczanie bez konieczności demontażu grafiki. Pakowana w torbę transportową umożliwiającą przewiezienie trybuny samochodem osobowym.  Projekt graficzny medium musi zawierać pełen logotyp funduszu full color, logotyp certyfikatu ISO full color oraz motyw graficzny nawiązujący do działalności statutowej Funduszu.)


3.    roll-upy - 2 sztuki

(Wykonanych z aluminium, PVC. Wysokość - ok. 240-250 cm, szerokość - między 85 cm a 90 cm z szeroką podstawą gwarantującą stabilność systemu. Teleskopowy składany maszt wykonany z aluminium. Mechanizm umożliwiający poziom naprężenia medium.  Każdy roll-up zapakowany w torbę transportową z rączkami umożliwiającą przewiezienie roll-upów samochodem osobowym. Projekt graficzny medium musi zawierać pełen logotyp funduszu full color, logotyp certyfikatu ISO full color oraz motyw graficzny nawiązujący do działalności statutowej Funduszu.)


Prosimy o podanie łącznej ceny netto i brutto za zlecenie zawierające wszelkie koszty w tym dostawy. Prosimy o przesłanie ofert na adres mailowy zamowienia@wfosigw.lodz.pl w terminie do 09.04.2013 r. do godz 12.00, faxem na nr 0426395121 lub pisemnie na adres: WFOŚiGW w Łodzi, ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź. Wszelkie pytania merytoryczne w sprawie przedmiotu zamówienia proszę kierować do p. Eweliny Koc tel. 42 6634196, ekoc@wfosigw.lodz.pl.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.