Przejdź do treści

Ostateczny termin przyjmowania wniosków z dziedziny Pozostałe zadania ochrony środowiska

Ważne dla zadań z dziedziny Pozostałe zadania ochrony środowiska – ostateczny termin przyjmowania wniosków!

WFOŚiGW w Łodzi uprzejmie informuje, iż termin przyjmowania wniosków o dofinansowanie w formie dotacji zadań związanych z zakupem pojazdów do celów specjalnych - samochodów ratowniczo-gaśniczych został ustalony na 31.05.2013 r. Wnioski należy składać na aktualnie obowiązujących formularzach. Decyzje w sprawie przyznania dofinansowania zostaną podjęte po zakończeniu naboru.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.