Przejdź do treści

Konferencja prasowa - XV Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego

Zdjęcie, Konferencja prasowa - XV Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego
W dniu 21.03.2013 r. w siedzibie Muzeum Kinematografii przy pl. Zwycięstwa 1 w Łodzi w Sali kinowej odbyła się konferencja zorganizowana przez Wytwórnię Filmów Oświatowych Sp. z o.o. w Łodzi.

W konferencji wziął udział Pełnomocnik Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ds. Komunikacji Zewnętrznej  pan Bartosz Domaszewicz, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Łodzi, pani Anna Rabiega oraz Prezes Wytwórni Filmów Oświatowych w Łodzi pani Katarzyna Madaj-Kozłowska. Tematem przewodnim Konferencji był XV Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego. W trakcie konferencji przedstawiony został harmonogram XV edycji Festiwalu. Szczegółowo mówiono o konkursach, wystawach, warsztatach, projekcjach filmowych, które będą organizowane w ramach Festiwalu.

XV Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego rozocznie się 12 czerwca i potrwa do 16 czerwca. Zarząd WFOŚiGW w Łodzi objął Festiwal honorowym patronatem.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.